איפה כדאי ללמוד קולנוע?


אתם מביטים במסך הטלוויזיה מרותקים
. לצד העלילה המותחת של הסדרה אינכם מפספסים את זוויות התאורה המעניינות, את הדרך בה השחקנים לבושים ואת עיצוב הסט. אוהבי הקולנוע שמים לב גם לפרטים הקטנים יותר למערכת הצבעים בה נעשה שימוש ולקומפוזיציה שנבנית על המסך בין החפצים השונים בחלל. אם אתם רוצים להשתלב בתעשיית הקולנוע ולתת ליצירתיות שלכם לעבור למסך הגדול וחיפשתם "איפה כדאי ללמוד קולנוע?" אתם באתר הנכון. לימודי קולנוע בתל חי הנדסאים יסללו עבורכם את המסלול לקריירה מרתקת בתחום.

מה לומדים במסלול הקולנוע שלנו?

מסלול לימודי קולנוע וטלוויזיה מאפשר לכם לזכות בתעודת הנדסאי בתחום בו תוכלו, לצד עבודה טכנית, לממש את היצירתיות הטמונה בכל הפקה וליצור סרט קולנוע או תוכנית טלוויזיה בעצמכם. במסלול תלמדו את העקרונות הבסיסיים בכתיבת תסריט, תלמדו לצלם ולהוסיף פס קול ועריכת סאונד וווידיאו, תכירו אספקטים חשובים בתאורת הסצנות השונות ותוכלו להפיק מספר סרטים שישמשו להצגת תיק העבודות המגוון שיצרתם לאחר סיום הלימודים.

תעודה נחשקת בתחום הקולנוע

התעודה המתקבלת בתל חי הנדסאים תפתח בפניכם דלתות בתעשיית הטלוויזיה והקולנוע בארץ ובעולם לצד צבירת של ידע תיאורטי ומעשי רב עוד במהלך הלימודים עצמם. למעשה, אתם צוברים את הניסיון הדרוש כבר במהלך הלימודים, בסטודיו מולטי קמרה (חלל הכולל מספר מצלמות במקביל) לרבות תאורה מקצועית והדרכה מעשית על תפעול הציוד המתקדם.

לומדים את האספקטים השונים בתעשיית הקולנוע

תעשיית הקולנוע הפכה לחלק בלתי נפרד מהתרבות בעולם. במהלך הקורס נכיר את ההיסטוריה של הקולנוע לצד אבני הדרך המרכזיות בהתפתחותה, ונגלה מה הפך את הבימאים הגדולים למובילים בתחומם. לצד לימודי התסריטאות והצילום נתנסה בבימוי תכנים מז'אנרים שונים, על מנת שבסיום הקורס תוכלו להגיע עם ניסיון מעשי גם בתחום זה.

לאחר שנתיים וחצי של לימודי תאוריה והתנסות מעשית אתם מוכנים לעבוד בתעשייה, כבר מרגע שקבלתם את התעודה. חברות הפקה ישמחו לשלב אתכם בצוותים השונים בתפקידים בתחום הצילום, הסאונד ההפקה וכתיבת התסריט.

איפה ללמוד קולנוע? בתל חי הנדסאים!

צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף על מסלול לימודי קולנוע בטלפון 6846*

Share The Story

About the author